mobile-icon OZVITE SA NÁM+421 907 245 573

ČISTENIE FASÁD

Čistenie fasád, odstraňovanie nánosov na fasáde

Akékoľvek silne znečistené fasády odborne zbavíme povlaku zo smogu a prachu, usadenín z komínov, sadzí alebo výparov z kuchyne. Zbavíme dom mikroorganizmov, zelený povlak z rias a plesne očistíme šetrne bez poškodenia fasády, na záver nanesieme fungicídny nástrek.

Fasádne systémy sú náchylné k usadzovaniu mikroorganizmov všade, kde sú k množeniu rias priaznivé klimatické podmienky. Je jedno či sa jedná o natretú, brizolitové alebo zateplenú fasádu.

Umývanie fasád, údržba zatepľovanej fasády

Zvlášť zateplené fasády mávajú v technickej špecifikácii pri odovzdaní inštrukcie k čisteniu raz za 3 až 8 rokov. Zateplenie totiž znižuje cirkuláciu vzduchu, niekedy sú fasády až úplne nepriedušné. Vo vlhku s nedstatkem slnka nestíhajú múru poriadne preschnúť, veľmi často býva viditeľne postihnuté severná strana domu.

Ak fasádu nečistíme, vzniknuté kolónie mikroorganizmov nenávratne znehodnotí líce fasády.

Okrem pravidelného čistenia je možné umývanie od prachu po stavebných úpravách, celkové umývanie pred predajom nehnuteľnosti, umytí uhoľného prachu a kuchynských výparov z blízkeho komína. Vyčistíme aj okolie domu, terasy, altánky, príjazdovej cesty.

Mikroorganizmy – riasy, čierne plesne a ich spóry, sú škodlivé pre zdravie človeka. Šíri sa vzduchom okolo celého domu, prenikajú aj dovnútra a vytvára zvlášť nevhodné podmienky pre malé deti a starších ľudí.

Nezáväzná obhliadka! Prídeme kamkoľvek na skúšku zadarmo:

1. Na mieste u vás prevedieme skúšku, takže uvidíte ako bude vyčistená plocha vyzerať.

2. Vy uvidíte ako bude vyčistený objekt vyzerať, my sa uistíme, že zvolíme použitie správnej techniky.

3. Na mieste vám oznámime konečnú kalkuláciu a ponúkneme termín vykonania prací.

Nezáväzná objednávka