mobile-icon OZVITE SA NÁM+421 907 245 573

ČISTENIE STRIECH

Výškové čistenie - strechy, odkvapy a ťažko prístupné miesta

Čistíme akékoľvek výrazné znečistenie. Nánosy v rohoch strechy aj na celom strešnom povrchu, mach, lístie, prach, zelený porast, vtáčí trus.

Tiež si poradíme s upchatými odkvapy a zvody, ktoré zvyšujú zaťaženie strechy. Machové porasty zadržujú vodu a zaťažujú strešnú konštrukciu, rastliny a pleseň predstavujú riziko aj pre fasádu a dlažbu okolo domu. Objednať si môžete čistenie ihneď, alebo mimo sezóny so zľavou.

Výškovú techniku ​​si požičiavame od zmluvných partnerov za najlepšie ceny, máte tým u nás záruku najlepších cien výškového čistenia na trhu.

Pravidelná údržba domu - umývanie striech

Umývame všetky typy striech, pálené a betónové tašky, eternit, plech, asfaltové šindle, v rámci odporúčanej pravidelnej údržby každých 3 – 6 rokov.

Používame horúcej vody a nižšieho, šetrného tlaku na odstránenie všetkých nečistôt a nánosov. Nikdy na strechu nestúpajú, používame zásadne zdvíhacie techniku, neleží po rebríku ktorý znamená riziko poškodenia. Na záver aplikujeme antimikrobiálne nástrek.

Poskytujeme trojročnú záruku na opätovnému strechy organizmy. U fasád je záruka piatich ročná, čím možno ilustrovať ako veľká je prírodný záťaž na strechu.

Nezáväzná obhliadka! Prídeme kamkoľvek na skúšku zadarmo:

1. Na mieste u vás prevedieme skúšku, takže uvidíte ako bude vyčistená plocha vyzerať.

2. Vy uvidíte ako bude vyčistený objekt vyzerať, my sa uistíme, že zvolíme použitie správnej techniky.

3. Na mieste vám oznámime konečnú kalkuláciu a ponúkneme termín vykonania prací.

Nezáväzná objednávka